Kontakt

Kontakt

Vi ser det som vår främsta uppgift att försöka förstå varje beställares specifika behov på djupet. Den lokala förankringen och personliga möten är viktigt för oss. Vi lyssnar in era behov som ingen annan. Våra kontor finns i Kristianstad, Malmö och Helsingborg.

Välkommen att prata processdesign och anläggningskonstruktion med oss.

Mikael Runeson

Seniorkonsult

mikael.runeson@poiab.se 044-19 06 04

Peter Berg

Kontorschef Malmö

Seniorkonsult

peter.berg@poiab.se

Kenneth Berg

Seniorkonsult

kenneth.berg@poiab.se 044-19 06 01

Konsulter

Christian Persson

Anläggningskonstruktion

christian.persson@poiab.se 044-19 06 03

Conny Rohlin

Konstruktion, Tryckkärl

conny.rohlin@poiab.se 044-19 06 07

Emil Eklöf

Anläggningskonstruktion

emil.eklof@poiab.se 040-16 78 11

Jonas Carlsson

Anläggningskonstruktion

jonas.carlsson@poiab.se 044-19 06 05

Kari Åström

Anläggningskonstruktion

kari.astrom@poiab.se 040-16 78 12

Kenneth Fransson

Anläggningskonstruktion

kenneth.fransson@poiab.se 044-19 06 09

Lars Gunnarsson

Sen. Processingenjör

lars.gunnarsson@poiab.se 044-19 06 06

Per-Olof Larsson

Sen. Processingenjör

per-olof.larsson@poiab.se 044-19 06 08

Adam Quintenstam

Anläggningskonstruktion

adam.quintenstam@poiab.se 044-18 77 01